OBAVIJEST ZA UČENIKE PREDMETNE NASTAVE

Autor: Edita Kovačević Orešić, 17. 3. 2020.

Od srijede, 17. ožujka počinje redovna nastava na daljinu. Učenici naše škole svaki dan rade po našem uobičajenom rasporedu. Na taj način točno znate koji predmet imate koji dan.  U nastavku ćete pronaći poveznice svatko za svoj razred. Vaši razrednici i predmetni učitelji će vam dati upute, zadatke, poveznice i sve ostale informacije potrebne da pratite nastavu na daljinu.

Svaki učitelj će vam odrediti i rok do kojeg morate izvršiti svoje obveze. Ne morate pratiti upute u istom trenutku kada ih učitelj daje, nego kada stignete, ali je važno da budete aktivni i prisutni svaki dan onoliko vremena koliko je potrebno da svoje obveze izvršite, te da poštujete rokove koje vam daju učitelji.

Budući da ćete za sve zadatke koje radite imati dovoljno vremena da ih izvršite, nije potrebno da svi budete u isto vrijeme „online“, što se posebno odnosi na učenike čija braća i sestre također prate nastavu na isti način u drugim razredima. Vremena za sve imate, nemojte se brinuti, te ukoliko imate nekih problema ili nedoumica, obratite se svojim razrednicima i predmetnim učiteljima.

Irena Holik, ravnateljica

Poveznice na virtualne učionice pogledajte pod opširnije.

Kliknite na svoj razred !

VIRTUALNI RAZREDI

5.c

6.c

7.c

8.c

Nakon što kliknete na svoj razred otvorit će vam se slika (dolje) i onda idete kroz korake 1. i 2.

a nakon toga se prijavljujete svojim AAI@EduHr podacima i time ulazite u Teams. Ako tako budete imali problema onda ulazite u Office 365, pa u Teams kao i onda kada ste uspostavljali početnu komunikaciju sa svojim razrednicima.

Osnovna škola "Ivana Brlić - Mažuranić" Slavonski Brod / Zagrebačka 78, HR-35000 Slavonski Brod / os-ibmazuranic-sb.skole.hr / skola@os-ibmazuranic-sb.skole.hr